Карта поширення прізвищ України

Інтерактивна карта поширення прізвищ на території нашої країни, станом на довоєнні 2011-2013 роки. Внаслідок війни відбулися внутрішні та зовнішні переселення понад 10 мільйонів громадян України. Ця карта залишиться незмінною, як знімок стану поширення прізвищ на довоєнний час, на основі тодішнього адміністративного поділу. А вже після перемоги створимо нову версію карти.
Введіть прізвище українською мовою. Або почніть вводити російською чи транслітом, а у підказці оберіть офіційне написання українською. В результаті, крім статистичних даних поширення прізвища в Україні, подаються згадки прізвища в різних списках за сооціальною верствою, згадки в деяких козацьких компутах та реєстрах, а також походження прізвища з низки етимологічних словників. Крім цього, опираючись на географію осередку поширення певного прізвища, ми доповнили картину етнографічними даними. Вам сподобається.
Згенеровану карту прізвища Ви можете завантажити як зображення у форматі .png
У випадках, коли жіночий варіант прізвища відрізняється від чоловічого – карта їх не поєднує (NB: Година, Чуприна).

Пропонуємо почати з прізвища одного з наших президентів: Грушевський, Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко, Зеленський.