- Ціну знижено
Книга Скарбів Гайдамацьких
Сучасне опрацювання видання М.Сементовського, 1857 року
«Запорозький Рукопис про Скарби».
Описи скарбів доповнені ілюстраціями Йогана Генріха Мюнца, написаних у 1780-х роках, по придушенню Коліївщини й знищенню Січі.
Книга є доповненням до настільної гри «Рідні Гайдамаки». Видання орієнтоване на шукачів пригод шкільного віку, які не бояться давніх проклять.
Автор-упорядник – В'ячеслав Бут.
Цікавинки про книгу:
QR-коди з місцезнаходженням кожного скарбу
Онлайн мапа зі всіма скарбами
Скарбів: 315
Сторінок: 336
Формат: А5
Тверда обкладинка з матовою ламінацією
Вшита стрічка-закладка
Деталі замовлення
Достовірність
Знайдену нами інформацію можна самостійно перевірити в державних архівах.
Захист персональних даних, GDPR
Ми поважаємо вашу приватність. Ви можете керувати вашими особистими даними у кабінеті користувача.
Гарантії
Ми працюємо за публічним договом оферти, який захищає сторони після факту оплати за замовлення.
Оплата без кордонів
Ви можете оплатити замовлення карткою будь-якого банку світу, крім банків РФ та РБ.
Відшкодування
Повертаємо оплату за помилкове замовлення протягом 24 годин.
Після декількох вечорів проведених з цією книгою, ваш школяр раптом потягне вас десь на Черкащину, на Рось або Дніпро. У невідоме вам село, яке колись було сотенним містечком. Там видереться на курган, щоб оглянути краєвид і зрівняти його з гравюрою Й.Г.Мюнца. Зрозуміє, що в цьому місці вже все змінилось, і треба швидко до заходу сонця переїжджати у наступне село. Там він зрозуміє, що корчми, в печі якої захований скарб №148 вже давно немає.
А вночі, замість лягати спати, він видивлятиметься над розораними курганами зелені фосфорні вогні, які за повір'ям палають над місцями, де заховані скарби (а правда дещо інакша).
Потім вистругає з палки самопала і співатиме гайдамацьких пісень про епоху, коли важко було розрізнити "хороших, поганих і злих". Якщо вам не підходить такий сценарій – не даруйте йому цієї книги.
Саме для аудиторії наших з вами підлітків-слідопитів-ковбоїв-піратів я вирішив здмухнути пилюку з видання 1857 року "Запорозький рукопис про скарби", археологічна цінність якого, насправді, втрачена ще 200 років тому. Довелося обережно вичистити мову російського писаря, який записував українську на слух, але у нього погано виходило. То ж я постарався наблизити її до мови Правобережжя початку XIX ст. (Шевченко, Номис і т.д.) і в той же час зберегти самобутність описів.
До кожного опису скарбу я додав QR-код із локацією, де захований скарб: село, перетин доріг, гребля і тому подібне. Локація відкривається на телефоні в Google Maps, на загальній карті всіх скарбів, яку можна досліджувати далі й без книги, але книга ж чарівніша
Книжка досить товстенька (330 сторінок), у приємній твердій обкладинці з матовою ламінацією, і наповнена розмаїттям ілюстрацій того періоду (злам XVIII-XIX).
Дуже раджу вказати текст, для кого підписати книгу.
А, мало не забув! На основі книги скоро вийде настільна гра "Гайдамаки" від Рідні ;) Слідкуйте за нашими новинами.
Щиро ваш, Бут.